ATSAUKSMES

dj, ikass

Super DJ! Atsaucīgs un pielāgojas publikai! Ieteiks labākās variācijas telpu apgaismojumam! 

dj, ikass

Vēlamies pateikties, ka bijāt daļa no mūsu īpašās dienas.
Dziesmu repertuārs liels, dažādām paaudzēm un gaumei. Izdejojās visi kāzu viesi.
Viesu atsauksmes, lieliskas, teica, ka sen nav tā izdejojušies. Paldies arī par apgaismojumu!
Noteikti iesakām izvēlēties DJ Ikass savam pasākumam.
Noteikti drīz tiksimies atkal.

dj, ikass

DJ, kas gatavs uzlikt jūsu izvēlēto mūziku nebubinot, ka izjauks viņa playlistu. Perfekti spēja salaist kopā mūsu vēlmes ar savu izvēlēto. Ļoti pozitīvs un atsaucīgs arī cilvēciskā ziņā! Iesaku!!

djikass

Paldies DJ Ikass par lielisko ballīti mūsu uzņēmuma pasākumā! Perfekti uztvēra kopējo kolektīva, kā arī katra individuālo mūzikas gaumi. Ļoti ātra un pozitīva komunikācija, bija patīkami sadarboties. Paldies!

djikass

Many thanks to DJ Ikass for his great job at our corporate event! The best thing I liked was that he was very easily listening to the requests, paid attention to all details and tried to please us even more than we asked for. 

dj ikass atsauksmes

Lieliska komunikācija ar DJ Ikass. Ņēma vērā mūsu vēlmes mūzikas izvēlē kāzu dienā. Patīkamu un romantisku atmosfēru telpā radīja uzstādītās gaismas. Paldies!

dj ikass atsauksmes

Vēlamies pateikt lielu paldies,ka šajā nozīmīgajā dienā tieši Jūs bijāt mūzikas atmosfēras radītājs!Bija ļoti viegla komunikācija,sadarbība, un galvenais, ka no vienas tikšanās reizes sapratāt ko vēlamies.Pēc kāzām apjautājām visu paaudžu cilvekus un visi piekrita,ka bija super!Milzīgs paldies Jums,ka darāt savu sirdsdarbu!🙂

dj ikass atsauksmes

Paldies, ka palīdzējāt mūsu svētkiem būt vēl jautrākiem un lustīgākiem līdz pat rītam! Tikai tās labākās atsauksmes no mums un mūsu viesiem! 🙂

© 2021 Labaskana  - All rights reserved
"Labaskaņa IK", 40002185530

Website was made with Mobirise site templates